Auchan

4.2 (526 głosów i 4 opinie)
Dodaj opinię o sieci Zobacz opinie
Zobacz na mapie Zobacz sklepy Auchan w mieście Kraków Zobacz miasta, w których są sklepy Auchan
Twoja ocena

Gazetki promocyjne Auchan Kraków

Dodaj opinię o sieci Auchan

* pola wymagane

Opinie o sieci Auchan

 • napisał(a): 0.5

  Dla mnie pracownicy Auchan czują się jak za czasów Hitlera. Dyrektor pomiata nimi to jest chore że rodzina nie może pracować w jednym zakładzie to jest jakiś skandal inaczej to nie można nazwać .Byłam nie raz na zakupach i wiele razy dyrektor opieprzał swoich pracowników!!

 • napisał(a): 5.0

  Strata czasu .Dziś dzwoniłem żeby dowiedzieć się o cenę kosy elektrycznej do obcinania gałęzi. 10 minut wisiałem na drutach a pani nie mogła mnie połączyć z działem ogród ,bo tam nikogo nie ma ,a pracownicy będą od godz. 20 tej. poprosiłem o połączenie z jakimś kierownikiem - przełączyła ponownie do działu ogród - nikt nie odbierał, bo zgodnie z informacją nikogo tam nie ma. Po co więc przełaczyła

 • napisał(a): 5.0

  TANIO a co najważniejsze najwięcej otwartych kas,jestem tam codziennie i nawet w swieta nie stoi się w kolejkach

 • napisał(a): 2.0

  Jak dla mnie zbyt duży ten sklep. Promocje raczej słabe.

Najbliższe sklepy sieci Auchan

Więcej

Centra handlowe, w kórych znajdują się sklepy sieci Auchan

Więcej

Informacja o sieci Auchan

Jest to jedna z największych sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Hipermarkety Auchan oferują szeroką gamę produktów spożywczych i przemysłowych, wśród nich marki polskie, zagraniczne oraz regionalne. Na dzień dzisiejszy sieć sklepów Auchan otworzono w 12 krajach świata, m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Węgrzech, w Rosji, w Luksemburgu, Chinach, na Tajwanie oraz na Ukrainie. Auchan posiada już prawie 1180 mniejszych supermarketów i dużych hipermarketów. W Polsce pierwszy sklep z szyldem Auchan powstał w 1996 roku w Piasecznie obok Warszawy. Wielkość firmy widać po ilości pracowników, Auchan zatrudnia ich ponad 10 000. Na dzień dzisiejszy Auchan to przedsiębiorstwo zatrudniające jedynie polska kadra zarządzająca, jak i 1500 polskich dostawców produktów. 94% współpracowników skorzystało z możliwości Akcjonariatu pracowniczego. Auchan był jedną z pierwszych firm w Polsce wprowadzających taki system w 2000 roku. Spotkał się on z uznaniem pracowników.

Lista zakupów